Roomo Transamerica Sp Oscar Freire

  • 21 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament Roomo Transamerica Sp Oscar Freire São Paulo jest położony 300 metrów od stacji metra Santuario Nossa Senhora de Fatima-Sumare i oferuje Wi-Fi. Sala koncertowa Sala São Paulo jest około 10 min jazdy samochodem, a Museu de Arte de São Paulo jest 2 km od apartamentu.

Apartament oferuje widoki na miasto i obejmuje balkon z klimatyzacją. Obiekt noclegowy proponuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Centrum fitness w apartamencie Roomo Transamerica Sp Oscar Freire pozwala bez wysiłku utrzymać rutynę ćwiczeń.

Ten apartament oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, a także jadalnia.

Apartament jest położony w dzielnicy Pinheiros, 5 km od lotniska Congonhas. Muzeum Piłki Nożnej znajduje się 2,1 km od obiektu noclegowego. Dialogue in the dark leży w prawie 200 m. Apartament Roomo Transamerica Sp Oscar Freire położony jest tuż za rogiem od najbliższego przystanku autobusowego - Avenida Doutor Arnaldo.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Roomo Transamerica Sp Oscar Freire São Paulo
Conforto Na Capote Valente Perfeito Para 4 Pessoas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Conforto Na Capote Valente Perfeito Para 4 Pessoas

138 m od nieruchomości
Studio Vila Madalena A 400M Do Metro Com Ar Cond Proximo Ao Beco Do Batman E Allianz
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Vila Madalena A 400M Do Metro Com Ar Cond Proximo Ao Beco Do Batman E Allianz

9.7
Wyjątkowy 3 opinie
401 m od nieruchomości
Vrtas 301-302-303 - Apto Aconchegante - Oscar Freire
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vrtas 301-302-303 - Apto Aconchegante - Oscar Freire

472 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    4,5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Dostęp do Internetu - bezpłatny

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Pralnia

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Centrum biznesowe

    W pokojach

    • Stół

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Hotel dla niepalących

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Roomo Transamerica Sp Oscar Freire jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Roomo Transamerica Sp Oscar Freire dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Roomo Transamerica Sp Oscar Freire akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Roomo Transamerica Sp Oscar Freire nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Roomo Transamerica Sp Oscar Freire jest kuchnia?
      W apartamencie Roomo Transamerica Sp Oscar Freire goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    4,5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Roomo Transamerica Sp Oscar Freire São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij